Aday Deneyiminizin Kalitesi Artıyor!
Şehir içi ve şehir dışı adaylara ulaşmak, onların müsait zamanlarına uygun programlar yapabilmek, karşılıklı olarak yorulmadan da görüşme yapabilmek mümkün! Adaylarınız için hazırladığınız soruları ister test, ister açık uçlu veya video şeklinde ileterek onlara diledikleri yer ve zamanda mülakat deneyimi yaşatabilirsiniz. Böylece adaylarınız mevcut iş yerlerinden izin alma stresi yaşamadan rahatlıkla sorularınıza cevap vererek kendilerini daha iyi ifade edebilirler!
Yönetici Gelemeyince İptal Olan Mülakat Devri Bitiyor!
Çok beğendiğiniz adayınızı ikinci görüşmeye çağırdınız ve departman yöneticisi ile görüştüreceksiniz. O da ne? Yöneticinin uzuuun bir toplantıya girmesi gerekti ve zorlukla izin alıp gelmiş adayınızla baş başasınız! Senaryo tanıdık geldi mi? EasyHR bu duruma son vererek kaydettiğiniz aday görüşmelerini ilgili yöneticiye atamanızı ve onun da değerlendirmelerini yazıp sizinle paylaşabileceği bir kolektif platform sunuyor
Adaylarınızı Tek Tek Aramak Tarihe Karışıyor!
EasyHr ile belirlediğiniz pozisyonlar üzerinden adaylarınız için oluşturacağınız sınırsız Mail ve SMS Şablonları ile bilgilendirme/davet iletişimi yapabilirsiniz.
Size Ait Aday Havuzunuz Oluşuyor!
İster ilanlarınız üzerinden ister staj ve MT programlarınız üzerinden size ulaşan baş vuru yapan tüm adaylarınızı tek bir havuzda toplayıp istediğiniz zamanda bilgilerine ulaşmanız mümkün!
Aday Görüşmeleri İçin Şehirler Arası Seyahatler Bitiyor!
Farklı şehirler ve bölgeler için görüşmeniz gereken adayları bulunduğunuz şehre davet etmek veya şehir şehir mülakat turnesine çıkmanıza gerek kalmıyor tek bir link ile zaman ve maliyetten kazanıyorsunuz, üstelik daha az yorularak.

EasyHR yanınızda işe başlayacak bir kişi olsaydı nasıl biri olurdu?