PERYÖN,16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi

 EasyHR olarak, standımızda misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Video mülakat sistemlerini anlatmanın yanı sıra seçme ve yerleştirme ürünümüz olan HRFlow’u da tanıtma imkanı bulduk.

16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi, 20-21 Ekim 2016 tarihlerinde “Connecting People – Connecting the World!" temasıyla Haliç Kongre Merkezi'nde büyük bir başarı ile gerçekleşti.

47 farklı ülkeden 3000'den fazla katılımcıyı bir araya getiren bu kapsamlı, yenilikçi ve vizyoner etkinlik, dünyanın dört bir yanından uluslararası ünlü konuşmacılar, iş dünyası liderleri ve İK profesyonelleri arasında küresel değişim, öğrenme ve paylaşma platformu sağladı.

EasyHR 

Yetenek kazanımı profesyonelleri için kritik hale gelen en doğru adayı en kısa zamanda bulmak, tanımlı bir zaman içerisinde daha fazla adaya ulaşmak, adaylara iyi bir deneyim yaşatmak, sürecin takip ve raporlamasını yapmak gibi süreçleri tek elden yönetmek artık mümkün! Video Mülakat, Kariyer Portalı, İşe alım seçme yerleştirme danışmanlığı yazılım çözümleri için Bize Yazın..