New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Çözüm ortağımız Armin Bilişim, 8 Kasım 2016, Salı günü İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel Kavacık’ta düzenlenen “1.İK Çözümleri” konferansında Proje Koordinatörü Satı Aksin, konuşmacı olarak katıldı. Logo J-Guar İK nın anlatıldığı konferansta, Dijital İnsan kaynakları çözümlerinin de sunulduğu bölümde EasyHR ve HRFlow ürünlerine yer verildi. Yazılımlarımız ile alakalı gösterilen ilgiden dolayı katılımcılara ve Pronto Eventi ye teşekkür ederiz.

İK yöneticilerinin, danışmanlarının ve yaşam koçlarının katıldığı 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi, 20-21 Ekim 2016’da, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti  EasyHR olarak, standımızda misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Video mülakat sistemlerini anlatmanın yanı sıra seçme ve yerleştirme ürünümüz olan HRFlow’u da tanıtma imkanı bulduk.

EasyHR, İK Bloggerları ile buluştu.. İnsan Kaynakları yazılımları üzerine geliştirdiğimiz uygulamaları, ilk etapta İK ya gönül vermiş ve profesyonel hayatlarında İK alanında çalışan Blogger arkadaşlarımıza sunmayı düşündük. Bu düşünce ile kolları sıvadık ve Point Otel de gerçekleştirdiğimiz, İK Blogger Buluşması için kahvaltı organize ettik. Küçük sürprizlerle de süslediğimiz bu buluşmada bize yol gösteren, fikirlerini dile […]